Blog

kryptowauty powracają
ENCYKLOPEDIA

Powrót kryptowalut?

HOSSA A KRYPTOWALUTY

Hossa w której byliśmy świadkami w 2017 roku, przyniosła nam ogromne sumy pieniędzy. Następna fala inwestorów chce tego samego ale i także zapewnienia bezpieczeństwa, aby rozpocząć kolejny bieg byka. Niesamowicie godne uwagi wydarzenia na arenie kryptowalut, które mogą doprowadzić do ​​tego, że ceny pójdą w górę co może wywołać ekonomiczny renesans na tym wschodzącym rynku.

W ubiegłym tygodniu niezliczone pozytywne oświadczenia i ogłoszenia zostały zgłoszone przez najbardziej cenione organizacje i postacie na świecie. Ich działania i oświadczenia wzmocniły nasze pozytywne nastawienie do “kryptosfery”, zapewniając nam niekwestionowany optymizm co do tego, co nas czeka.

sytuacja na rynku kryptowalut a kryptowaluty

 

W raporcie ekonomicznym Stanów Zjednoczonych na 2018 r. cały rozdział poświęcony blockchain i kryptowalutą. Raport sugeruje, że blockchain może mieć bezpośredni i pośredni pozytywny wpływ na działalność biznesową, miedzy innymi zapobiegać cyberatakom i innym zagrożeniom.

Chociaż opis kryptowalut w raporcie jest bardziej agnostyczny, stwierdza, że ​​przydatność tych kryptowalut zależy od łatwości ich użycia, bezpieczeństwa, prywatności i możliwości obniżenia kosztów transakcji. Co więcej, nadal słyszymy pozytywne zapewnienia od różnych organów w USA. (SEC, CFTC i Kongres Wspólnego Komitetu Ekonomicznego) Dotyczące obecnego i przyszłego stanu blockchain i kryptowalut, przyczyniając się do ożywienia naszego optymizmu w tej przestrzeni.

 

sytuacja na rynku kryptowalut a kryptowaluty

Ludowy Bank Chin, Yi Gang, w odniesieniu do Bitcoin. Dla tych, którzy przebywali na rynku kryptowalut dłużej niż dwa miesiące, prawdopodobnie dobrze wiedzą, w jak negatywny sposób wypowiadało się LBCh o kryptowalutach. Yi Gang, który został nieoczekiwanie powołany do pełnienia funkcji nowego dyrektora Ludowego Banku Chin (LBCh) w dniu 19 marca, może złagodzić postawę instytucji wobec kryptowalut, biorąc pod uwagę jego wcześniej pozytywne opinie na temat Bitcoin i kryptowalut. To w rezultacie powinno sprzyjać entuzjazmowi dla obecnego i przyszłego rynku.

Kryptowaluty

Kulminacja wyżej wymienionych wydarzeń, podobnie jak wydarzeń innych, jest wyraźnie zwyżkowa. Ale to nie znaczy, że rynek jest gotowy do natychmiastowego uruchomienia. Pompa o 20% -30% na rynku nie oznacza, że ​​”kryptowaluty powróciły”. Wiele monet  spadło o 70% + – to kilkaset procent od nowych ATH- więc nie ma się co spieszyć.

Na pewno są dobre i złe czasy, w które warto inwestować, ale to nie znaczy że wymykają się one z czasem z pod-kontroli.

Leave a Comment

sing in to post your comment or sign-up if you don't have any account.