Vechain

Vechain zbudował swoją markę na jednej z wiodących na świecie platform typu blockchain dla produktów informacyjnych. Firma dokłada starań, aby zapewnić swoim klientom  zaufaną platformę biznesową, aby wspierać przejrzysty przepływ informacji, przekazywanie wartości bezpiecznie w bardzo krótkim czasie .

W ciągu ostatnich dwóch lat zespół ekspertów pracował dzień i noc, wykonując wiele technicznych aktualizacji i dostosowując strategicznie, aby upewnić się, że spełnia obecne wymagania klientów.

Vechain planuje wykorzystać fundusze, które pozyskały od niedawnego ICO, aby rozszerzyć swoją platformę na tysiące klientów. Firma planuje, że w ciągu następnych 5 lat wiele firm i przedsiębiorstw będzie prowadzić wszystkie swoje działania w Vechain Blockchain.

Usługi oferowane przez VeChain

Usługa bramy API

Jest to usługa AWS, która umożliwia programistom tworzenie, publikowanie, monitorowanie, utrzymywanie i zabezpieczanie interfejsu API w dowolnej skali. Brama interfejsu API jest zwykle uważana za “płytę główną”, jeśli chodzi o łączenie usług AWS i innych prywatnych i publicznych witryn internetowych.

Usługi dla stron trzecich

Firma wprowadziła konkretne systemy i struktury, które umożliwiają oferowanie usług dla stron trzecich. Dlatego jeśli szukasz niezawodnej firmy do obsługi transakcji finansowych Twojej firmy, wówczas Vechain zaoferuje wysokiej jakości usługi w bardzo rozsądnej cenie.

Rozproszone przechowywanie danych

Vechain oferuje rozproszone przechowywanie danych, w którym przechowują informacje w więcej niż jednym węźle.

Zaufanie do łańcucha dostaw

VeChain wykorzystuje mieszankę technologii blockchain i swoich własnych inteligentnych układów do śledzenia przedmiotów w całym cyklu ich życia. Inteligentny mikroukład można zaimplementować w różnych przedmiotach IoT, takich jak chipy NFC, moduły RFID lub kody QR .

opis kryptowaluty

Chociaż może nie wydawać się to najciekawszą technologią, odgrywa ważną rolę w zapewnianiu jakości produktów w różnych branżach. Spójrzmy na sektor dóbr luksusowych jako tylko jeden przykład.

Przemysł dóbr luksusowych składa się z podróbek – ponad 450 miliardów dolarów . Z takim produktem, jak torebka Louis Vuitton, kilkakrotnie zmieniającymi ręce podczas produkcji i dystrybucji, musisz ufać, że osoba przed tobą przechodzi obok czegoś autentycznego.

VeChain Thor

Pod koniec 2017 roku VeChain ogłosił plany rebrandingu do VeChain Thor zaplanowane na 26 lutego 2018 roku. VeChain Thor przeniesie firmę poza łańcuch dostaw do rozwiązań Enterprise DApp podobnych do Ethereum . Nowa platforma będzie korzystać z dwóch różnych tokenów:

  • VeChain Tokens (VET)
  • Thor Power (THOR)

Wniosek

VeChain jest jedną z najbardziej uznanych firm blockchain w branży. Nie tylko mają klientów korzystających z funkcjonalnego produktu, ale także zespół z dużym doświadczeniem w branży, na którą są kierowani.

Współpracując z gigantami, takimi jak PwC i rząd chiński, nie powinni mieć problemu z powiększaniem swojej klienteli. Niektóre osoby mogą kwestionować przejście na korporacyjną przestrzeń DApp, ale wydaje się to korzystne dla klientów, którzy szukają bardziej niezawodnego rozwiązania blockchain dla swoich konkretnych potrzeb biznesowych.

 

SPECYFIKACJA:

Maksymalna ilość monet: 873 378 637 VEN

Wydobytych monet:  466 378 270 VEN

Facebook

Twitter

Telegram

Reddit

Notowania Vechain